درسا،نقشی از یک رویا

سنت و مدرنیته، دو مقوله‌ای که همواره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند، در حالی که هر کدام از آن‌ها تعاریف خاص خود را دارند. در جوامع مدرن امروزی، نقش بسیاری از سنت‌ها روزبه‌روز کم‌رنگ‌تر می‌شود. از طرف دیگر حفظ سنت‌های ایرانی در مدرنیسم، کار ساده و آسانی نیست. این موضوع سبب می‌شود که به دنبال فصل مشترکی بین سنت و مدرنیته بگردیم.
پاراگراف بالا خطی مشی است هر چند مختصر اما کافی برای معرفی استودیو کاشی درسا ، مجموعه‌ای که فعالیت هنری خود را در اردیبهشت ماه سال 1397 و پس از جلسه ای که با یکی از کارفرمایان خوش ذوق دفتر طراحی امین داشتیم ، آغاز کرد . ما موظف شدیم تا برای یکی از پروژه های معماری خود یک نمونه کاشی با طرحی سفارشی تولید کنیم . جستجوی ما دریچه ای باز کرد به روی اساتید مطرح و با سابقه کاشی ساز درشهر اصفهان که سالها مشغول زنده نگاه داشتن این هنر چند صد ساله بودند . از ابتدا یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها در آثار این مجموعه، هم‌نشینی عناصر سنتی و مدرن در کنار یکدیگر بوده که بعد از بارها آزمون و خطا و همفکری با اساتید مطرح این فن و کسب تجربه به این مهم دست سافته ایم .
گروه هنری درسا به عنوان زیرمجموعه ای از دفتر طراحی امین با تلاش روزافزون در پی خلق آثاری اصیل و البته انحصاری قدم‌های مثبتی برداشته است. تلاش ما تبدیل شدن به مرجعی برای معرفی محصولات هنری جدید و خلق آثاری زیبا برای استفاده دوستان طراح و مخاطبین عزیز خود میباشد . تولیدات انحصاری درسا برگرفته از سنت و فرهنگ ایرانی است که هم‌گام با سبک زندگی مدرن به دست تولید سپرده می‌شوند.
استودیو کاشی درسا از طراحی تا اجرا همراه همکاران طراح و مشتریان محترم است. این مجموعه با بهره‌ مندی از خدماتی مانند طراحی ، چاپ و تولید آثار هنری ، سعی در ارائه بهترین محصولات داشته است. به طور حتم از کیفیت و منحصربه‌ فرد بودن آثار درسا کاشی به عنوان اصلی‌ترین ویژگی این مجموعه یاد می‌شود. همچنین مجموعه ما خود را موظف و متعهد به مشاوره و پاسخگویی کامل و حرفه‌ای می‌داند . تمامی این موارد در قالبی یک‌پارچه و هم‌جهت با تکنولوژی روز، در بستر اینترنت و به صورت آنلاین قابل دسترسی است تا به سریع‌ترین شکل ممکن درخواست شما سروران گرامی انجام شود.
کیفیت و رضایت مشتریان مهم ‌ترین موضوع در هنرگاه کاشی درسا بوده است . به همین دلیل در این مسیر پر فراز و نشیب به یاری شما عزیزان بیش از پیش نیاز داریم و خواهشمندیم نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

برای دانلود کاتالوگ محصولات ما کلیک کنید

برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

نحوه ثبت سفارش:

20 درصد هنگام ثبت سفارش جهت تولید نمونه سفارشی ( در صورتی که جزو تولیدات سابق ما نباشد )

40 درصد پرداخت پس از تایید نمونه سفارش داده شده برای آغاز تولید

 

شرایط پرداخت:

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

زمان تحویل:

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است